10% korting
€ 17,80
€ 19,78
€ 21,54
€ 23,93
3 weken
KEL-ERM B/VARIO kabelinvoerframe, 2d, ≤4, RVS, zwart VPE = 10
LET OP exclusief tulen bestel hier mee
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| Materiaal | Polyamide (PA) |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Frame type | RVS schroeven |
| Hoogte | 65 mm |
| Inbouwmaat | 46 x 46mm |
| IP waarde | IP54, IP55, IP64, IP65 |
| Breedte | 73 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Temperatuur | -40°C / +140°C |
English
