15% korting
€ 210,63
€ 247,80
€ 254,86
€ 299,84
op aanvraag
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| Materiaal | ABS |
|---|---|
| IP waarde | IP54 |
| Spanning | 220V AC 50/60 Hz |
| Temperatuur | -10°C / +70°C |
| Vermogen | 130W |
| Netto gewicht (kg) | 0 |
| Geluidssterkte (dB) | 72 dB |
| Vrije luchtstroom | 630 m3/u |
English