15% korting
€ 202,30
€ 238,00
€ 244,78
€ 287,98
op aanvraag
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| Materiaal | ABS |
|---|---|
| IP waarde | IP54 |
| Spanning | 110V AC 50/60 Hz |
| Temperatuur | -10°C / +70°C |
| Vermogen | 70W |
| Netto gewicht (kg) | 0 |
| Geluidssterkte (dB) | 65 dB |
| Vrije luchtstroom | 500 m3/u |
English