15% korting
€ 95,20
€ 112,00
€ 115,19
€ 135,52
op aanvraag
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| Materiaal | ABS |
|---|---|
| IP waarde | IP54 |
| Spanning | 220V AC 50/60 Hz |
| Temperatuur | -10°C / +70°C |
| Vermogen | 40W |
| Netto gewicht (kg) | 1.7 |
| Geluidssterkte (dB) | 53 dB |
| Vrije luchtstroom | 230 m3/u |
English