15% korting
€ 236,81
€ 278,60
€ 286,54
€ 337,11
op aanvraag
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| Materiaal | ABS / AISI304L |
|---|---|
| IP waarde | IP54 |
| Spanning | 24V DC |
| Temperatuur | -10°C / +70°C |
| Vermogen | 26W |
| Netto gewicht (kg) | 0 |
| Geluidssterkte (dB) | 61 dB |
| Vrije luchtstroom | 230 m3/u |
English