10% korting
€ 2,83
€ 3,14
€ 3,42
€ 3,80
3 weken
KT-BL 27 kabel tule, groot, 27-28mm, blauw VPE = 10
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| HS-code | 85472000 |
|---|---|
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Materiaal | Elastomeer |
| Kleur | Blauw |
| Hoogte | 41,5 mm |
| IP waarde | IP54, IP55, IP64, IP65 |
| Breedte | 42 mm |
| Diepte | 19 mm |
| Klembereik | 1x 27-28mm |
| Temperatuur | -40°C / +100°C |
| Netto gewicht (kg) | 0.021 |
English