10% korting
€ 2,12
€ 2,35
€ 2,56
€ 2,84
3 weken
KT-BL 14 kabel tule, klein, 14-15mm, blauw VPE = 10
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| HS-code | 85472000 |
|---|---|
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Materiaal | Elastomeer |
| Kleur | Blauw |
| Hoogte | 21 mm |
| IP waarde | IP54, IP55, IP64, IP65 |
| Breedte | 21 mm |
| Diepte | 19 mm |
| Klembereik | 1x 14-15mm |
| Temperatuur | -40°C / +100°C |
| Netto gewicht (kg) | 0.004 |
English