10% korting
€ 13,30
€ 14,78
€ 16,10
€ 17,88
3 weken
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| HS-code | 96035000 |
|---|---|
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Materiaal | Aluminium, Polyamide (PA) |
| Hoogte | 35 mm |
| Breedte | 614 mm |
| Diepte | 16 mm |
| Temperatuur | -20°C / +90°C |
| Netto gewicht (kg) | 0.177 |
English