55561
KEL-DPZ-FL21-36 kabelinvoerplaat, schroefbevestiging, zwart
Kabeldiameters: 4x5-10.2mm, 1x7.2-12mm, 19x9-16.2mm, 1x16-22mm
10% korting
€ 21,55
€ 23,94
€ 26,07
€ 28,97
3 weken
KEL-DPZ-FL21-36 kabelinvoerplaat, schroefbevestiging, zwart VPE = 5
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| HS-code | 85472000 |
|---|---|
| Land van oorsprong | Bosnië en Herzegovina |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte | 84 mm |
| Inbouwmaat | 196 × 59mm |
| IP waarde | IP54, IP55, IP64, IP65, IP66 |
| Breedte | 216 mm |
| Diepte | 5,5 mm |
| Klembereik | 4x 5-10.2 / 12x 7.2-12 / 19x 9-16.2 / 1x 16-22mm |
| Temperatuur | -40°C / +100°C |
| Netto gewicht (kg) | 0.132 |
| Montage | Schroefbevestiging |
English