10% korting
€ 21,14
€ 23,49
€ 25,58
€ 28,42
3 weken
KEL-DPFR 24/8 kabelinvoerplaat 8xDPF 3-12, zwart VPE = 5
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| HS-code | 85472000 |
|---|---|
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Materiaal | Polyamide (PA) / Elastomeer |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte | 40 mm |
| Lengte | 147 mm |
| Inbouwmaat | 112 x 36mm |
| IP waarde | IP54, IP55, IP64, IP65, IP66 |
| Breedte | 58 mm |
| Klembereik | 8x 3-12mm |
| Temperatuur | -40°C / +100°C |
| Netto gewicht (kg) | 0.035 |
| Montage | Schroefbevestiging |
English