10% korting
€ 14,59
€ 16,21
€ 17,65
€ 19,61
3 weken
KEL-ER-E 3 kabelinvoerframe, 2d, 3/-, RVS, zwart VPE = 10
LET OP exclusief tulen bestel hier mee
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| HS-code | 85472000 |
|---|---|
| Land van oorsprong | Roemenië |
| Materiaal | Polyamide (PA) |
| Kleur | Zwart |
| Frame type | RVS schroeven |
| Hoogte | 39,5 mm |
| Inbouwmaat | 24 x 65mm |
| IP waarde | IP66 |
| Breedte | 98,3 mm |
| Diepte | 17 mm |
| Uitvoering | Klein 3 | Groot 0 |
| Netto gewicht (kg) | 0.068 |
English