10% korting
€ 14,84
€ 16,49
€ 17,96
€ 19,95
3 weken
KEL-DPR 24/25 zwart kabelinvoerplaat VPE = 10
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| HS-code | 85472000 |
|---|---|
| Land van oorsprong | Bosnië en Herzegovina |
| Materiaal | Elastomeer / Polypropyleen |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte | 58 mm |
| Inbouwmaat | 112 x 36mm |
| Breedte | 147 mm |
| Klembereik | 18x ≤6.5 / 7x ≤12.1mm |
| Temperatuur | -40°C / +90°C |
| Netto gewicht (kg) | 0.044 |
| Montage | Schroefbevestiging |
English