KVT 20 wartel 2 delen M20, met moer, zwart VPE = 10
LET OP exclusief tulen bestel hier mee
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| HS-code | 85472000 |
|---|---|
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Materiaal | Polycarbonaat (PC) |
| Kleur | Zwart |
| Inbouwmaat | Ø 20.5 mm (M20) |
| IP waarde | IP54 |
| Temperatuur | -30°C / +100°C |
| Uitvoering | Klein 1 | Groot 0 |
| Diameter | Ø 40 mm |
| Netto gewicht (kg) | 0.018 |
Vaak samen gekocht met
10% korting
€ 1,38
€ 1,53
€ 1,67
€ 1,85
960 op voorraad
10% korting
€ 1,38
€ 1,53
€ 1,67
€ 1,85
1000 op voorraad
10% korting
€ 2,91
€ 3,23
€ 3,52
€ 3,91
40 op voorraad
10% korting
€ 1,38
€ 1,53
€ 1,67
€ 1,85
3 weken
10% korting
€ 1,38
€ 1,53
€ 1,67
€ 1,85
350 op voorraad
10% korting
€ 1,38
€ 1,53
€ 1,67
€ 1,85
140 op voorraad
10% korting
€ 2,91
€ 3,23
€ 3,52
€ 3,91
3 weken
10% korting
€ 1,82
€ 2,02
€ 2,20
€ 2,44
10 op voorraad
10% korting
€ 1,82
€ 2,02
€ 2,20
€ 2,44
10 op voorraad
10% korting
€ 1,82
€ 2,02
€ 2,20
€ 2,44
20 op voorraad
10% korting
€ 1,82
€ 2,02
€ 2,20
€ 2,44
150 op voorraad
10% korting
€ 1,82
€ 2,02
€ 2,20
€ 2,44
110 op voorraad
10% korting
€ 1,82
€ 2,02
€ 2,20
€ 2,44
150 op voorraad
10% korting
€ 1,82
€ 2,02
€ 2,20
€ 2,44
280 op voorraad
10% korting
€ 2,91
€ 3,23
€ 3,52
€ 3,91
80 op voorraad
10% korting
€ 4,00
€ 4,44
€ 4,84
€ 5,37
3 weken
10% korting
€ 4,00
€ 4,44
€ 4,84
€ 5,37
3 weken
10% korting
€ 4,00
€ 4,44
€ 4,84
€ 5,37
3 weken
10% korting
€ 9,35
€ 10,39
€ 11,31
€ 12,57
3 weken
10% korting
€ 11,18
€ 12,42
€ 13,53
€ 15,03
3 weken
10% korting
€ 1,38
€ 1,53
€ 1,67
€ 1,85
20 op voorraad
10% korting
€ 1,38
€ 1,53
€ 1,67
€ 1,85
40 op voorraad
10% korting
€ 1,38
€ 1,53
€ 1,67
€ 1,85
40 op voorraad
10% korting
€ 1,38
€ 1,53
€ 1,67
€ 1,85
30 op voorraad
10% korting
€ 1,38
€ 1,53
€ 1,67
€ 1,85
3 weken
10% korting
€ 1,38
€ 1,53
€ 1,67
€ 1,85
30 op voorraad
10% korting
€ 1,38
€ 1,53
€ 1,67
€ 1,85
10 op voorraad
10% korting
€ 1,38
€ 1,53
€ 1,67
€ 1,85
10 op voorraad
10% korting
€ 1,83
€ 2,03
€ 2,21
€ 2,46
3 weken
English


























































