10% korting
€ 4,72
€ 5,24
€ 5,71
€ 6,34
3 weken
KEL-SCDP-TR 32 kabeldoovoertule, grijs VPE = 10
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| HS-code | 85472000 |
|---|---|
| Land van oorsprong | Roemenië |
| Materiaal | Polyamide (PA) / Elastomeer |
| Kleur | Grijs |
| Hoogte | 8 mm |
| Inbouwmaat | Ø 32.5 mm (M32) |
| IP waarde | IP54, IP55, IP64, IP65 |
| Diepte | 14 mm |
| Klembereik | 1x 5-23mm |
| Temperatuur | -40°C / +100°C |
| Diameter | Ø 44 mm |
| Netto gewicht (kg) | 0.019 |
English