10% korting
€ 11,66
€ 12,95
€ 14,10
€ 15,67
3 weken
KEL-DPZ 32/4-2 CR kabelinvoerplaat+moer, M32, grijs VPE = 5
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| HS-code | 85472000 |
|---|---|
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Materiaal | Elastomeer, Polyamide (PA) |
| Kleur | Grijs |
| Hoogte | 8 mm |
| Inbouwmaat | Ø 32.5 mm (M32) |
| IP waarde | IP54, IP55, IP64, IP65, IP66, IP67, IP68 |
| Diepte | 14 mm |
| Klembereik | 4× 5-9.5mm |
| Temperatuur | -40°C / +100°C |
| Diameter | Ø 44 mm |
| Netto gewicht (kg) | 0.02 |
English