10% korting
€ 0,66
€ 0,73
€ 0,79
€ 0,88
25 op voorraad
ST-B 6 plug, voor membramen VPE = 25
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| HS-code | 39235090 |
|---|---|
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Materiaal | Polyamide (PA) |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 30 mm |
| Temperatuur | -40°C / +120°C |
| Diameter | Ø 6 mm |
| Netto gewicht (kg) | 0.001 |
English