10% korting
€ 11,19
€ 12,43
€ 13,54
€ 15,04
3 weken
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| HS-code | 85369010 |
|---|---|
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Aansluiting | CAT 6 |
| Materiaal | Polyamide (PA) / Elastomeer |
| Hoogte | 40 mm |
| IP waarde | IP54 |
| Breedte | 39mm |
| Diepte | 17 mm |
| Temperatuur | -40°C / +100°C |
| Netto gewicht (kg) | 0.04 |
English