10% korting
€ 7,41
€ 8,23
€ 8,96
€ 9,96
3 weken
QT-AT-KS-AK adapter tule Keystone koppeling+deksel, groot VPE = 10
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| HS-code | 85472000 |
|---|---|
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Materiaal | Polyamide (PA) / Elastomeer |
| Hoogte | 40 mm |
| IP waarde | IP65 |
| Breedte | 39mm |
| Diepte | 23,3 mm |
| Temperatuur | -40°C / +100°C |
| Netto gewicht (kg) | 0.023 |
English



