10% korting
€ 21,29
€ 23,66
€ 25,77
€ 28,63
3 weken
KEL-FW-B1 zwart 90° kabelinvoer voor 1x KT groot VPE = 5
LET OP exclusief tulen bestel hier mee
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| HS-code | 85472000 |
|---|---|
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Materiaal | Polyamide (PA) |
| Hoogte | 75 mm |
| IP waarde | IP54, IP55, IP64, IP65 |
| Breedte | 100 mm |
| Diepte | 122 mm |
| Temperatuur | -40°C / +90°C |
| Uitvoering | Klein 0 | Groot 1 |
| Netto gewicht (kg) | 0.209 |
| Montage | Schroefbevestiging |
English