10% korting
€ 81,75
€ 90,83
€ 98,91
€ 109,90
2 op voorraad
LET OP exclusief tulen bestel hier mee
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| HS-code | 85472000 |
|---|---|
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Materiaal | Polyamide (PA) |
| Kleur | Zwart |
| Frame type | RVS schroeven |
| Hoogte | 116 mm |
| Inbouwmaat | Ø kabel + 15% |
| IP waarde | IP54 |
| Breedte | 200 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Netto gewicht (kg) | 0.482 |
English