10% korting
€ 13,79
€ 15,32
€ 16,68
€ 18,54
3 weken
KEL-E4 kabelinvoerframe, 2d, 1 rij, RVS, zwart VPE = 10
LET OP exclusief tulen bestel hier mee
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| HS-code | 85472000 |
|---|---|
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Materiaal | Polyamide (PA) |
| Kleur | Zwart |
| Frame type | RVS schroeven |
| Hoogte | 39 mm |
| Inbouwmaat | 24 x 86mm |
| IP waarde | IP54 |
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 17 mm |
| Uitvoering | Klein 4 | Groot 0 |
| Netto gewicht (kg) | 0.074 |
English