10% korting
€ 4,60
€ 5,11
€ 5,56
€ 6,18
3 weken
BPK 10-RF A blindplaat kunststof, plug, zwart VPE = 10
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| HS-code | 85472000 |
|---|---|
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Materiaal | Elastomeer / Polypropyleen |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte | 53 mm |
| Inbouwmaat | 36 x 65mm |
| IP waarde | IP54 |
| Breedte | 101 mm |
| Temperatuur | -30°C / +110°C |
| Netto gewicht (kg) | 0.025 |
| Montage | Snap-in |
English