10% korting
€ 2,80
€ 3,11
€ 3,39
€ 3,76
3 weken
KT-BL 2/ø4 kabel tule, klein, 2x4mm, blauw VPE = 10
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| HS-code | 85472000 |
|---|---|
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Materiaal | Elastomeer |
| Kleur | Blauw |
| Hoogte | 21 mm |
| IP waarde | IP54 |
| Breedte | 21 mm |
| Diepte | 19 mm |
| Klembereik | 2x 4-4mm |
| Temperatuur | -40°C / +100°C |
English