10% korting
€ 14,33
€ 15,92
€ 17,34
€ 19,26
3 weken
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| HS-code | 85369010 |
|---|---|
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Materiaal | Polyamide (PA) / Elastomeer |
| Hoogte | 41,5 mm |
| IP waarde | IP54 |
| Breedte | 42 mm |
| Diepte | 19 mm |
| Temperatuur | -40°C / +100°C |
| Netto gewicht (kg) | 0.03 |
English