10% korting
€ 14,67
€ 16,30
€ 17,75
€ 19,72
3 weken
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| HS-code | 85369010 |
|---|---|
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Materiaal | Polyamide (PA) / Elastomeer |
| Hoogte | 41,5 mm |
| IP waarde | IP54 |
| Breedte | 42 mm |
| Diepte | 25,3 mm |
| Temperatuur | -40°C / +100°C |
| Netto gewicht (kg) | 0.006 |
English