10% korting
€ 15,90
€ 17,67
€ 19,24
€ 21,38
3 weken
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| HS-code | 85472000 |
|---|---|
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Materiaal | Polyamide (PA) / Elastomeer |
| Hoogte | 21 mm |
| IP waarde | IP66 |
| Breedte | 21 mm |
| Diepte | 19 mm |
| Temperatuur | -40°C / +100°C |
| Netto gewicht (kg) | 0.054 |
English