45% korting
€ 2,18
€ 3,96
€ 2,64
€ 4,79
3 weken
MB150/6/M4 aardlitze 150mm, 6mm², M4+M4/MSKL 8-18 VPE = 10
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| HS-code | 85369010 |
|---|---|
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Aansluiting | M4 |
| Lengte | 150 mm |
| Doorsnede | 6 mm² |
| Klembereik | 1x 8-18mm |
| Stroom | 67 - 80 A |
| Netto gewicht (kg) | 0.014 |
English