10% korting
€ 4,15
€ 4,61
€ 5,02
€ 5,58
3 weken
MF-A88 montagebeugel+klip voor 10×3mm busbars VPE = 10
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| HS-code | 73181300 |
|---|---|
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Hoogte | 88 mm |
| Lengte | 80 mm |
| Breedte | 20 mm |
| Netto gewicht (kg) | 0.089 |
| Montage | Schroef 2x 7mm |
English