10% korting
€ 1,48
€ 1,64
€ 1,79
€ 1,98
3 weken
MF-A49 montagebeugel voor 35mm DIN-rails(H) VPE = 10
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| HS-code | 73181300 |
|---|---|
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Hoogte | 49 mm |
| Lengte | 80 mm |
| Breedte | 20 mm |
| Netto gewicht (kg) | 0.044 |
| Montage | Schroef 2x 7mm |
English