10% korting
€ 2,70
€ 3,00
€ 3,27
€ 3,63
3 weken
MF-B20 montagebeugel+klip voor 10×3mm busbars VPE = 10
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| HS-code | 73181300 |
|---|---|
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Hoogte | 20 mm |
| Lengte | 80 mm |
| Breedte | 20 mm |
| Netto gewicht (kg) | 0.051 |
| Montage | Schroef 2x 7mm |
English