40P1557HEX
Peltier koeling unit PK 150 HK ATEX
Uitsluitend te gebruiken voor industriële schakelkasten
3% korting
€ 981,85
€ 1.012,22
€ 1.188,04
€ 1.224,79
2-3 weken
Annuleren/retourneren niet mogelijk
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| HS-code | 84158300 |
|---|---|
| Land van oorsprong | Duitsland |
| IP waarde | IP67 |
| Koelcapaciteit | 150 W |
| Spanning | 24V DC |
| Stroom | 7.2 A |
| Temperatuur | -20°C / +70°C |
| Verwarmingscapaciteit | 200 W |
| Netto gewicht (kg) | 7.34 |
English