10253150
Schakelkastventilator LV 250 230VAC
Uitsluitend te gebruiken voor industriële schakelkasten
3% korting
€ 64,35
€ 66,34
€ 77,86
€ 80,27
2-3 weken
Annuleren/retourneren niet mogelijk
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| HS-code | 84145925 |
|---|---|
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Lengte | 148 mm |
| IP waarde | IP54 |
| Breedte | 148 mm |
| Spanning | 230V AC |
| Temperatuur | -10°C / +55°C |
| Netto gewicht (kg) | 0.8 |
| Geluidssterkte (dB) | 42 dB |
| Vrije luchtstroom | 63 m3/u |
English



