10235550
Schakelkastventilator LV 200 24VDC
Uitsluitend te gebruiken voor industriële schakelkasten
3% korting
€ 81,48
€ 84,00
€ 98,59
€ 101,64
2-3 weken
Annuleren/retourneren niet mogelijk
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| HS-code | 84145925 |
|---|---|
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Lengte | 130 mm |
| IP waarde | IP54 |
| Breedte | 130 mm |
| Spanning | 24V DC |
| Temperatuur | -20°C / +65°C |
| Netto gewicht (kg) | 0.52 |
| Geluidssterkte (dB) | 42 dB |
| Vrije luchtstroom | 58 m3/u |
English


