| HS-code | 85365080 |
|---|---|
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Aansluiting | M20 schroefdraad (3x) |
| Materiaal | Aluminium |
| IP waarde | IP67 |
| Temperatuur | -30°C / +80°C |
| Uitvoering | Max. 37,5m + Oog |
| Netto gewicht (kg) | 0.96 |
| Contact type | AS-i Safety at Work |
Gesloten op 5 mei i.v.m. bevrijdingsdag.
| HS-code | 85365080 |
|---|---|
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Aansluiting | M20 schroefdraad (3x) |
| Materiaal | Aluminium |
| IP waarde | IP67 |
| Temperatuur | -30°C / +80°C |
| Uitvoering | Max. 37,5m + Oog |
| Netto gewicht (kg) | 0.96 |
| Contact type | AS-i Safety at Work |