15% korting
€ 112,80
€ 132,70
€ 136,48
€ 160,57
op aanvraag
CPG-320 Polyester behuizing 360mm 160mm D.91mm VPE = 3
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| HS-code | 85381000 |
|---|---|
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Afdichting | Polyurethaan |
| Materiaal | Polyester |
| Hoogte | 360 mm |
| IP waarde | IP66, IP67 |
| Breedte | 160 mm |
| Diepte | 91 mm |
| Temperatuur | -60°C / +165°C |
| Netto gewicht (kg) | 2.15 |
| Kleur behuizing | Grijs |
English