15% korting
€ 37,57
€ 44,20
€ 45,46
€ 53,48
op aanvraag
CT-902 ABS behuizing 250mm 160mm D.90mm T VPE = 5
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| HS-code | 85381000 |
|---|---|
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Afdichting | Polyurethaan |
| Materiaal | ABS |
| Hoogte | 250 mm |
| IP waarde | IP65 |
| Breedte | 160 mm |
| Diepte | 90 mm |
| Temperatuur | -40°C / +80°C |
| Netto gewicht (kg) | 0.55 |
| Kleur behuizing | Grijs |
English
