15% korting
€ 15,73
€ 18,50
€ 19,03
€ 22,39
op aanvraag
CT-582 ABS behuizing 120mm 80mm D.55mm VPE = 5
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| HS-code | 85381000 |
|---|---|
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Afdichting | Polyurethaan |
| Materiaal | ABS |
| Hoogte | 120 mm |
| IP waarde | IP65 |
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Temperatuur | -40°C / +80°C |
| Netto gewicht (kg) | 0.154 |
| Kleur behuizing | Grijs |
English
