15% korting
€ 42,42
€ 49,90
€ 51,32
€ 60,38
op aanvraag
CT-901 Polycarbonaat behuizing 250mm 160mm D.90mm VPE = 5
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| HS-code | 85381000 |
|---|---|
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Afdichting | Polyurethaan |
| Materiaal | Polycarbonaat (PC) |
| Hoogte | 250 mm |
| IP waarde | IP65 |
| Breedte | 160 mm |
| Diepte | 90 mm |
| Temperatuur | -40°C / +120°C |
| Netto gewicht (kg) | 0.68 |
| Kleur behuizing | Grijs |
English
