15% korting
€ 23,04
€ 27,10
€ 27,87
€ 32,79
op aanvraag
CT-661 Polycarbonaat behuizing 122mm 120mm D.55mm VPE = 5
Heeft u een vraag? Spreek een specialist!
+31 79 82 000 20
Vergelijk producten
| HS-code | 85381000 |
|---|---|
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Afdichting | Polyurethaan |
| Materiaal | Polycarbonaat (PC) |
| Hoogte | 122 mm |
| IP waarde | IP65 |
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Temperatuur | -40°C / +120°C |
| Netto gewicht (kg) | 0.24 |
| Kleur behuizing | Grijs |
English
