PS12H/304
PS Drukknopkast 270mm 190mm D.125mm 12 gaten M22
AISI304, siliconenn afdichting, IP66/IP69K
15% discount
€124.95
€147.00
€151.19
€177.87
1-2 weeks
Do you have a question? Contact a specialist
+31 79 82 000 20
Compare products
| Seal | Silicone |
|---|---|
| Material | AISI304L |
| Enclosures series | PS pushbutton boxes |
| Height | 190 mm |
| IP Rating | IP66, IP69K |
| Width | 270 mm |
| Depth | 125 mm |
| Version | 12 mounting holes |
| Net Weight (kg) | 2.055 |
| Inner Plate | Excluded |
Nederlands
