€73.78
€86.80
€89.27
€105.03
1-2 weeks
We will be closed from April 3 through April 6.
Do you have a question? Contact a specialist
+31 79 82 000 20| Seal | Silicone |
|---|---|
| Material | AISI316L |
| Enclosures series | PEH HD pushbutton boxes |
| Height | 200 mm |
| IP Rating | IP66, IP69 |
| Width | 90 mm |
| Depth | 85 mm |
| Version | 5 mounting holes |
| Net Weight (kg) | 0 |
| Inner Plate | Excluded |