15% discount
€328.44
€386.40
€397.41
€467.54
on request
Do you have a question? Contact a specialist
+31 79 82 000 20
Compare products
| Material | ABS / AISI304L |
|---|---|
| IP Rating | IP54 |
| Voltage | 220V AC 50/60 Hz |
| Temperature | -10°C / +70°C |
| Capacity | 130W |
| Net Weight (kg) | 0 |
| Sound Output (dB) | 72 dB |
| Air flow free air | 630 m3/h |
Nederlands