DEH06/316A
DE HD Klemmenkast 190mm 150mm D.100mm
AISI316L, blauwe siliconen afdichting, IP66/IP69K
15% discount
€134.47
€158.20
€162.71
€191.42
6 in stock
Do you have a question? Contact a specialist
+31 79 82 000 20
Compare products
| Seal | Silicone |
|---|---|
| Material | AISI316L |
| Enclosures series | DEH HD junction boxes |
| Height | 150 mm |
| IP Rating | IP66, IP69 |
| Width | 190 mm |
| Depth | 100 mm |
| Net Weight (kg) | 1.3 |
| Inner Plate | Excluded |
Nederlands

