25% discount
€10.88
€14.51
€13.17
€17.56
on request
YW drukknop 22mm 1NO wit(zonder led) MOQ= 5
Cancellation/returns are not possible
Do you have a question? Contact a specialist
+31 79 82 000 20
Compare products
| HS-code | 85365080 |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Colour | White |
| Installation dimension | Ø 22.5 mm (M22) |
| Voltage | 12-240V without lamp |
| Version | Alternating |
| Diameter | Ø 22 mm |
| Contact Type | 1NO |
| Function | Pushbutton illuminated |
Nederlands