10% discount
€2.95
€3.28
€3.57
€3.97
3 weeks
EMC-KT 2/ø5 EMC kabel tule, klein, zwart MOQ= 5
Do you have a question? Contact a specialist
+31 79 82 000 20
Compare products
| HS-code | 85472000 |
|---|---|
| Country of origin | Germany |
| Material | Elastomer, conductive |
| Colour | Black |
| Height | 21 mm |
| Width | 21 mm |
| Depth | 19 mm |
| Clamping range | 2x 5-5mm |
| Temperature | -30°C / +80°C |
| Net Weight (kg) | 0.007 |
Nederlands