10% discount
€2.12
€2.35
€2.56
€2.84
3 weeks
KT-BL 15 cable grommet, small, 15-16mm, blue MOQ= 10
Do you have a question? Contact a specialist
+31 79 82 000 20
Compare products
| HS-code | 85472000 |
|---|---|
| Country of origin | Germany |
| Material | Elastomer |
| Colour | Blue |
| Height | 21 mm |
| IP Rating | IP54, IP55, IP64, IP65 |
| Width | 21 mm |
| Depth | 19 mm |
| Clamping range | 1x 15-16mm |
| Temperature | -40°C / +100°C |
| Net Weight (kg) | 0.004 |
Nederlands