10% discount
€14.21
€15.79
€17.20
€19.11
3 weeks
KEL-ER-BL-E2 cable entry frame , 2p, 2/-, V2A, blue MOQ= 10
Grommets not included order here
Do you have a question? Contact a specialist
+31 79 82 000 20
Compare products
| HS-code | 85472000 |
|---|---|
| Country of origin | Germany |
| Material | Polyamide (PA) |
| Colour | Blue |
| Frame type | V2A screws |
| Height | 39.5 mm |
| Installation dimension | 24 x 43mm |
| IP Rating | IP54, IP55, IP64, IP65 |
| Width | 72.8 mm |
| Depth | 17 mm |
| Temperature | -40°C / +140°C |
| Version | Small 2 | Large 0 |
| Net Weight (kg) | 0.054 |
| Mounting | Screw fixing |
Nederlands