10% discount
€18.56
€20.62
€22.46
€24.95
3 weeks
KEL-ER-BL-E4 cable entry frame , 2p, 4/-, V2A, blue MOQ= 10
Grommets not included order here
Do you have a question? Contact a specialist
+31 79 82 000 20
Compare products
| HS-code | 85472000 |
|---|---|
| Country of origin | Germany |
| Material | Polyamide (PA) |
| Colour | Blue |
| Frame type | V2A screws |
| Height | 39.5 mm |
| Installation dimension | 24 x 86mm |
| IP Rating | IP54, IP55, IP64, IP65 |
| Width | 120 mm |
| Depth | 17 mm |
| Temperature | -40°C / +140°C |
| Version | Small 4 | Large 0 |
| Net Weight (kg) | 0.08 |
| Mounting | Screw fixing |
Nederlands