10% discount
€33.00
€36.67
€39.93
€44.37
3 weeks
KEL-DPU 24/16 OD kabelinvoerplaat, schroef/klik, grijs MOQ= 10
Do you have a question? Contact a specialist
+31 79 82 000 20
Compare products
| HS-code | 85472000 |
|---|---|
| Country of origin | Germany |
| Material | Polyamide (PA) / Elastomer |
| Colour | Anthracite gray |
| Height | 58 mm |
| Installation dimension | 112 x 36mm |
| IP Rating | IP54, IP55, IP64, IP65, IP66, IP67, IP68 |
| Width | 147 mm |
| Depth | 14 mm |
| Clamping range | 8x 3.2-5.5 / 6x 5-8.5 / 2x 9.5-14.5mm |
| Temperature | -40°C / +120°C |
| Version | Wall thickness 1.5-2mm |
| Net Weight (kg) | 0.113 |
| Mounting | Screw fixing, Snap-in |
Nederlands