10% discount
€12.02
€13.36
€14.55
€16.17
3 weeks
Do you have a question? Contact a specialist
+31 79 82 000 20
Compare products
| HS-code | 96035000 |
|---|---|
| Country of origin | Germany |
| Material | Aluminium, Polyamide (PA) |
| Height | 50 mm |
| Width | 477 mm |
| Depth | 16 mm |
| Temperature | -20°C / +90°C |
| Net Weight (kg) | 0.15 |
Nederlands